بيان آرت

SİPARİŞ VE TESLİMAT ŞARTLARI

SİPARİŞ VE TESLİMAT ŞARTLARI

Ürün Satın Alma/Sipariş Verme


Sanal Mağazamızda hazır ürünler ve siparişiniz üzerine üretimi gerçekleştirilecek ( satın alırken renk, beden vb. kriterler ile özelleştirme yaptığınız ) ürünler satılmaktadır. Size özel üretilecek olan bu ürünler stoklarımızda hazır olarak bulunmamakta ancak siparişiniz ile birlikte el işi olarak üretilmektedir. Siparişiniz sonrasında üretim ve teslimat süresini öğrenmek için Müşteri Hizmetleri Birimimizle (0 282 655 6666) iletişime geçmenizi önemle rica ederiz. Ürünlerimiz ortalama 5-15 gün içerisinde üretilerek kargoya verilmektedir.

Sanal mağazamızdan alışveriş yapmak isteyen ziyaretçilerimizden, üye kaydı yapmaları beklenmektedir.

Üye kayıt işlemini gerçekleştiren ziyaretçilerimiz sanal mağazamızdan güvenle alışveriş yapabilirler.

Alışveriş yapmakta olan üyelerimiz, Teslimat ve Fatura adreslerini doğru girmelidirler. Aksi taktirde siparişlerinde yaşanabilecek gecikmelerden dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.

Sitemizden alışveriş yapmak isteyen üye müşterilerimiz, kredi kartı bilgilerini girdikten sonra, bankanın onaylaması ile siparişe ait ücretin hesaplarımıza transferi gerçekleştirilir. Firmamız, ödemesi onaylanmayan ve/veya hesaplarımızda görülmeyen sipariş ücretleri için, sevkiyat ve sipariş teslim sürecini başlatmaz ve bu konuda sorumlu tutulamaz.

Ürünlerin fiyatları ( KDV Dahil ) ve kargo ücretleri; satış öncesinde ve onay sırasında müşteriye gösterilir. Satışın kesinleşmesinden sonra, (İade durumları hariç : Bknz “GARANTİ VE İADE ŞARTLARI”) müşterinden başka ücret talep edilemez.

350 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti firmamıza, 350 TL altı alışverişlerde ise alıcıya aittir ve ürünün/ürünlerin satın alınması aşamasında firmamızca tahsil olunur.

Firmamız şimdilik sadece Kredi Kartı ile ödemeleri kabul etmektedir. Gelecekte diğer ödeme seçenekleri hizmetinize sunulduğunda sizlere duyurulacaktır.

SIKÇA SORULAN SORULAR


Kargo ücreti ne kadar?


Türkiye geneline tüm gönderiler YURTİÇİ kargo ile yapılmaktadır. Kargo ücreti 25 TL'dir. 350 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.


Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek?


Web sitemizde satışta bulunan bazı ürünlerimiz hazır ürün olup, siparişinizin takiben 2 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Diğer bir çok ürünümüz el işi üretimdir. Bu ürünler, siparişiniz üzerine üretilmektedir. Üretim süreleri ortalama 10 gündür. Siparişinizi takiben Müşteri İlişkilerimiz ile temasa geçerek sipariş etmiş olduğunuz ürün/ürünler için kesin teslim süresini öğrenebilirsiniz. Kargoya verilen ürün/ürünlerin teslim süresi teslimat adresine göre ortalama 2 – 3 iş gündür.


Siparişimi nasıl takip edebilirim?


Web sitemize üye girişi yaptıktan sonra açılan “ Hesabım“ bölümünde “ Siparişler / Takip “ linkinden siparişinizin her aşamasını takip edebilirsiniz.


Yeni Sipariş: Siparişinizin tarafımıza ulaştığını belirtir.

Üretiliyor : Siparişiniz üzerine ürününüzün üretilmeye başlandığını ifade eder. ( Hazır ürünlerde bu aşama atlanarak direkt olarak Paketleniyor aşamasına geçilir. )

Paketleniyor : Üretimde olan bir ürün ise üretiminin bittiğini ve kargoya verilmek üzere paketlendiğini belirtir.

Kargoya Verildi: Ürünün paketleme işleminin tamamlandığını ve kargoya teslim edildiğini gösterir.

Teslim Edildi : Ürünün tarafınıza teslim edildiğini ifade eder.

İptal Edildi: Siparişinizin iptal edildiğini veya iadesini talep ettiğiniz ürünün tarafımıza ulaştığını ve iade onayı aldığını ifade eder. Takip eden günlerde ücret iadesi kredi kartınıza yapılmaktadır. ( *** Sipariş iptal ve iade koşulları “ Garanti ve İade Şartları “ bölümümüzde detaylı olarak açıklanmaktadır. )

Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak?


Adreste bulunamadığınızda Kargo şirketi tarafından "Teslim Edilemedi" notu bırakılır. Bir sonraki iş günü siparişinizin bir kez daha adresinize getirilir. Kargo firmasını arayıp tekrar gelecekleri zaman bilgisini paylaştığınızda, paketinizin doğru zamanda gelmesini sağlayabilirsiniz.


Tüm siparişler, yasaların gerektirdiği üzere irsaliye ve fatura ile kargolanır.


Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?


Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde yırtık, ezilme, ıslanma, vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Ayrıca paketinizde bulunan ürünlerin, faturaya yansıyan ürünlerle aynı olduğundan emin olmanızı öneririz.


Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi veya ücret iadesinde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.


Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?

 no'lu telefonumuzdan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz. +902126714760


Teslimatla ilgili önemli bilgiler


Kargonuzu teslim alırken, kargo yetkilisi yanınızdayken paketi kontrol etmenizi öneririz. Eksik/Hasarlı ürün tespit etmeniz durumunda; kargo yetkilisinden tutanak tutmasını talep ediniz ve ürünleri teslim almayın

Whatsapp Sipariş
  • Toplam 0 TL